O firmie

MODA BERGAMO

Firma Bergamo powstała w miejscowości Głowno we wczesnych latach 90 XX wieku. W tym okresie, w czasie wielkich przemian w polskiej gospodarce, nasza firma była jedną z nielicznych i jedną z pierwszych firm  w kraju  zajmujących się produkcją modnej i nieodbiegającej od światowych, zwłaszcza zachodnich trendów, odzieży damskiej. Czas który upłynął od momentu gdy firma Bergamo rozpoczynała swoją działalność pozwolił nam na zebranie niezwykle cennego i zasobnego bagażu doświadczeń w projektowaniu i produkcji ubrań dla nowoczesnych kobiet. 

Lecz to nie projektowanie i produkcja najwyższej jakości modnych damskich ubrań jest sensem naszej pracy. Sensem naszej działalności jest uczynienie każdej kobiety zakładającej odzież z marki Bergamo szczęśliwą i dumną ze swojego wyglądu.
Ponad 25 lat na polskim rynku!

Siedziba naszej firmy i dział produkcyjny od początku działalności niezmiennie mieści się w Głownie pod Łodzią – w samym sercu polskiej branży odzieżowej. 

Dotychczas naszą odzież dostarczaliśmy naszym klientkom za pośrednictwem współpracy bezpośredniej z naszymi odbiorcami hurtowymi oraz dystrybuując ją w największych centrach handlowych i hurtowych w Polsce. 

Tak jak zawsze staraliśmy się to robić, tak i teraz odpowiadamy na wasze oczekiwania i pojawiamy się dla Was z tym co u nas najlepsze w sieci! Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i udostępniamy nasze produkty w najwygodniejszej dla Was formie zakupu – przez zakup w naszym firmowym sklepie internetowym!W ofercie naszej firmy i sklepu internetowego znajdują się różnorodne fasony  i wzory nowoczesnej, klasycznej, a czasem i odrobinę ekstrawaganckiej odzieży pasującej idealnie do każdej kobiety. W Naszej ofercie znajduje się bogaty wybór wykonanych z najlepszej jakości materiałów:

SUKIENEK  /  TUNIK   /   KOMBINEZONÓW  /  BLUZEK   / BOLEREK  /  ŻAKIETÓW   /   SPÓDNIC   /   TUNIK   /   SWETRÓW


W ofercie naszej firmy każda kobieta i dziewczyna znajdzie więc coś dla siebie, a nasza odpowiednia na każdą okazję odzież pozwoli jej się wyróżnić i poczuć wyjątkową.  
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową i zakupu naszych produktów. 
Bergamo by Jolanta K.

Jolanta Kowalska
ul. Słowackiego 19
95-015 Głowno


REGON: 471221377
NIP: 7331012472

+48 602 399 245
+48 668 940 095


BIURO@MODABERGAMO.PL

HURT@MODABERGAMO.PL

SPRZEDAŻ@MODABERGAMO.PL

ZNAJDŹ NAS W CENTRUM-PTAK